Mobiilsed sisetreimismasinad

Töötleva tööstuse tehnoloogiline areng ja toodete spetsiifilise töötlemise tulemuslikkus on peamised eesmärgid, mille on seadnud Sir Meccanica, kes esindab oma tooteid metallitöötlusel maailmaturul. Ettevõte on saavutanud kõrge taseme tänu toodete kvaliteedile ja töökindlusele. Lõppkasutaja huvide kaitseks pakub Sir Meccanica oma klientidele töökindlaid ja kõrgtehnoloogilisi seadmeid.

ERITEHNIKA

Meie tööks on liikuvate metallitöötlemismasinate loomine ja tootmine. Meie juhtroll maailmas on seotud täiesti uue toote tootmisega, mis suudab näidata kvaliteeti ja praktilisust. Väikeste mõõtmete ja kaalu tõttu on esmakordselt võimalik masinat remonditava detaili juurde viia, mitte vastupidi.

LAEVAREMONT JA -EHITUS

Sir Meccanica on loonud laia valiku mobiilseid metallitöötlemismasinaid erinevatele töötlemisviisidele, mis kõige paremini vastavad laevade remondi- ja laevaehitussektori seadmete hoolduse ja teeninduse vajadustele ning lahendavad igasuguse keerukusega probleeme.

TÖÖSTUS

Sir Meccanica suudab täita tööstustoodangu ja -struktuuride teenindamise ja hooldamise taotlusi. Mobiilsete multifunktsionaalsete masinate kasutamine võimaldab kiiret remonti vahetult detailil, vähendades seeläbi seadmete ja tootmisstruktuuri enda seisakuid, taastades tööprotsessi lühikese aja jooksul.

RAUDTEEVALDKOND

Sir Meccanica toodab seadmeid, mida kasutatakse veeremi remontimisel. Tootmise moderniseerimist ja nüüdisaegsete tehnoloogiate kasutamist jälgib pidevalt ettevõtte tehniline osakond, mis koostöös kvalifitseeritud operaatoritega koordineerib tehase tootmisprotsesse.

TUUMAENERGIAVALDKOND

Sir Meccanica, kasutades uusi tehnoloogiaid ja suuri tootmisvõimsusi, samuti tänu personali pädevusele ja perspektiivsetele projektidele tegutseb ka tuumaenergiavaldkonnas. Ettevõte pakub  töökindlaid seadmeid tuumarajatiste, tuumaelektrijaamade ja nafta- ja gaasitööstuse rajatiste hoolduseks ja remondiks.

NAFTA- JA GAASIVALDKOND

25 aasta jooksul on Sir Meccanica tarninud mitmesuguseid nafta- ja gaasiseadmete remondiks kasutatavaid seadmeid. Mobiilsed masinad on projekteeritud ja ehitatud suuruse või asukoha tõttu raskesti eemaldatavate ja raskesti asetatavate elementide, nagu torujuhtmed, äärikud, hüdraulikaseadmed jms, remontimiseks ja hooldamiseks.

Sir Meccanica pakub laia valikut kvaliteetseid masinaid ja süsteeme, mida rakendatakse kõigis mehaanika valdkondades; tegemist on revolutsioonilise oskusteabega. Meie masinad on lihtne paigaldada ja töötavad vahetult detailidel. Meie seadmete abil saab teha selliseid toiminguid nagu sisetreimine, sisemine ja välimine pealesulatus, puurimine, keermelõikus, freesimine, millega taastatakse kulunud ovaalseks muutunud ava algsed mõõtmed. Meie toodetavaid seadmeid tarnitakse 136 riiki. Kõigile ettevõtte Sir Meccanica toodetele on antud rahvusvaheline patent, mis kaitseb loomisele kulutatud investeeringuid ja tagab pideva arengu, kaitstes  kasutajate õigusi ja toetades neid, kes tegutsevad rahvusvahelistes segmentides B2B (Business to Business) ja B2C (Business to Consumer). Kõik tooted läbivad detailide tootmisprotsessis pideva kvaliteedikontrolli, samuti kohustusliku testimise pärast kokkupanekut, mis võimaldab meil pakkuda seadmeturul töökindlaid lahendusi. Ettevõtte Sir Meccanica toodang on tänu oma mitmekülgsusele, kasutusmugavusele ja täpsusele ülivajalik vahend kohapealseks masinate ja tööstusseadmete avade ja liigendühenduste remontimiseks, vältides sellega transpordi, demonteerimise ja tootmisseisakutega seotud kulusid. Sir Meccanica mobiilsed multifunktsionaalset masinad võimaldavad oluliselt säästa aega ja oluliselt vähendada kulusid, tagades samas kõrge kvaliteediga töö.