Suruinstrument

Kõrgsurvevoolikute seadmed.

SVS Machine & Service OÜ on ettevõtte OP S.r.I. ametlik esindaja Eestis.

Itaalia ettevõte OP S.r.I. toodab enam kui 20 aastat painduva torujuhtmestiku kokkusurumisseadmeid. Tänapäeval tarnib OP laia valikut masinaid kõrgsurvevoolikute ja torude, mis vastavad EÜ nõuetele, tootmiseks. Ettevõttel on kvaliteedisertifikaat UNI EN ISO9001:2008. Ettevõtte OP S.r.I. tootmisliinidel luuakse uuenduslikke masinamudeleid, mis vastavad kõigile nüüdisaegsetele ohutusnõuetele. Ettevõtte seadmed võib jaotada 2 rühma:

  • painduva torustikuga töötamise masinad
  • hüdraulikatorude töötlemise seadmed

Painduvate torujuhtmete masinad

Sellesse tooterühma kuuluvad arvukad pressimis- ja lõikamismasinate mudelid, koorimis-, märgistamis-, filtreerimis-, läbipesemisseadmed, samuti katsestendid, tarvikud voolikute ladustamiseks ja transportimiseks.

Hüdraulikatorude seadmed

Sellesse kategooriasse kuuluvad multifunktsionaalsed keskused Mini ja Junior, torupainutusmasinad, lukustusrõngaste paigaldamiseks kasutatavad pneumoseadmed ning puhastus- ja kinnivaltsimisseadmed.

Ettevõte OP S.r.I. on Itaalia hüdraulikaseadmete tootmis- ja kaubandusettevõtete ühingu Assofluid alaline liige ning voolikutootjate ühingu Nahad liige.

Ettevõtte OP S.r.I. torude pressimis- ja töötlemismasinaid tarnitakse Euroopasse, Lõuna-Ameerikasse, USA-sse, Aafrikasse, Aasia riikidesse.

Ettevõtte tootmisüksused asuvad Euroopas, mis eristab ettevõtet konkurentidest. Pideva kvaliteedikontrolli teostamiseks on ettevõte OP S.r.I. loonud tütarettevõtte Sinde S.r.l., mis vastutab seadmete kõikide mehaaniliste osade tootmise eest, jättes OP-ile kokkupanekutoimingud.

Pressimisseadmed OP Lõikeseadmed OP
Teritusfaasi torudelt eemaldamise masinad Eelmonteerimis- ja kinnivaltsimismasinad
Universaalkeskused Voolikute lahtikerimisseadmed

Lisaks:

  • Torude perforeerimisseadmed
  • Läbipesemisseadmed
  • Seadmed
  • Мobiilsed töökeskused
  • Filtreerimisseadmed

Teabe saamiseks pöörduge meie poole telefoni või e-posti teel.
Püüame rahuldada kõik teie päringud ja nõudmised professionaalsuse ja täpsusega, mille poolest oleme valdkonnas juhtiv jõud.