Тreitoodete rühm

Тreitoodete rühm

Ettevõte M.C.M. Madar asutati 1988. a. horisontaalsete täppistreipinkide tootmisettevõttena. Alustati nii tavaliste kui ka CNC treipinkide tootmist. Alates selle loomisest eristub ettevõte suure universaalsuse ja eelkõige turumuutustest lähtumise ja nüüdisaja nõuetele vastamise poolest, mida kliendid treimisvaldkonnas vajavad.

Juba mõne aasta pärast tõestas M.C.M. ennast ettevõttena, mis on võimeline tootma suuremõõtmelisi masinaid, pakkudes suure tõhususega seadmeid, kasutades oma tehnilist oskusteavet ja pöörates erilist tähelepanu toodetavate seadmete kvaliteedile.

Ettevõtte M.C.M. tootevalik hõlmab erisuguseid treipinke, mille keskmekõrgus on 180-1000 mm ja keskmete vahekaugus 1000-16000 mm. Universaalsed horisontaaltreipingid, CNC treipingid, suurema kõvadusega treipingid 5 juhikuga. Lai mudelivalik hõlmab suuri mõõtmeid, täpsust ja disaini.

Ettevõtte üks rangemini järgitavaid tavasid on masinate kokkupanek ainult Itaalias.

M.C.M.-i masinad hõlmavad ülisuurt mehaanilist kasutegurit ja tehnilist spetsialiseerumist. Aga see pole veel kõik! M.C.M. pöörab suurt tähelepanu detailidele ja disainile. Masin ei ole mitte ainult tootmisvahend, see määrab ka töökeskkonna ja -stiili. Ettevõte pöörab alati tähelepanu kliendi vajadustele ning arvestab nende soove ja ideid. Sel põhjusel oleme alati valmis tegema sobivaima pakkumise, mis vastab meie pidevalt muutuva turu vajadustele.

Ettevõtte kõigis osakondades töötavad kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid. Aastast 2001 on М.С.М.-i sertifitseerinud ettevõte Det Norske Veritas (DNV) ja vastab kõigile kvaliteedikontrollisüsteemi UNI EN ISO 9001/2008 nõuetele.

Praegusel ajal on M.C.M. põhituruks kogu maailm. Tema klientide seas on maailmas tuntud ettevõtted, nagu GE OIL & GAS, SAUER, AUTOMOBILI LAMBORGHINI SPA, MG MARPOSS SPA ja paljud teised, mis töötavad Hiinas ja Indias, Egiptuses ja Kataris, Nigeerias ja Alžeerias ja muidugi kogu Euroopas.

Ettevõte kolis hiljuti uude hoonesse, töötajate arv on suurenenud, välja on töötatud uusi treipingimudeleid. Selle tulemus on М.С.М.-i praegune seisund maailmaturul.

Nüüdisajal on M.C.M. üks peamisi suuremõõtmeliste treipinkide tootjaid.