Pleki lõikamine plasmas

W-Power plasmalõikusmasinate omadused ja eelised

Pakume seadmeid toorikute lõikamiseks mõõtmetega 1500x3000mm kuni 2500x24000mm, mis võimaldab hõlpsalt teostada ka kõige keerukamaid lõiketüüpe. Selliste tooriku mõõtmete juures on oluline roll ka töö kiirusel, nii et meie masinad teevad lõikeid kiirusega 50 meetrit minutis.

CNC plasma lõikamise muud eelised:

• Erinevad mudelid on mõõtmete ja võimsue järgi. Suur hulk seadmete variatsioone suuruse ja disainivõimaluste osas võimaldab Teil osta ettevõtte jaoks optimaalsete võimalustega masinat ilma enammakseteta.

• Masina modulaarne konstruktsioon. Vajadusel saate juba varem ostetud seadmeid hõlpsasti muuta, suurendades nende tõhusust ja tootlikkust.

• Tõhus süsteem aurude ja gaaside eemaldamiseks. Metallist tooriku lõikamise käigus eralduvad gaasid ja kõrvalsaadused, mis tuleb lõikamise kvaliteedi parandamiseks õigeaegselt eemaldada.

• Portaaliraam rööpajuhtidel. Seadme liikuvuses mängib olulist rolli installatsiooni kaal. Meie toodes kasutatakse jäikuse säilitamiseks ja lõpliku kaalu vähendamiseks pukkraami ja rööpajuhikuid.

• Plasmapõleti kaitse. Selliste masinate hoolduse regulaarsus sõltub suuresti nende seadmete ja elementide kaitseastmest. Põleti on kõige agressiivsetes tingimustes, seetõttu on see varustatud spetsiaalse kaitsesüsteemiga, mis väldib plasmalõikamismasina töötamise ajal kahjustusi