FGWH

Kirjeldus

Tööpink FGWH – profiilide lihvimine 4-lt küljelt niiskes keskkonnas

FGWH on tööpink profiilide või ribade lamedaks ja märjaks lihvimiseks ühe käiguga.
Need tööpingid töötati välja intensiivseks lihvimiseks ja töötlemiseks suurtootmistes ning töötlemiseks 4-lt küljelt ühe käiguga.
FGWH moodulkonstruktsioon, seepärast võib töötlevate jaamade arv olla läbi vaadatud.

Konstruktsioon ja komponendid:

Abrasiivjaamade sõltumatu konstruktsioon: selleks, et omada parimat iga abrasiivelemendi lihvimistasapinna kontrolli on masinad FGW sõltumatu abrasiivjaamade konstruktsiooniga. Antud konstruktsiooni tugevus tagab kõrgema koormuse võimaluse metalli eemaldamiseks.

Lindi vahetus: Süsteemiga FG Easy Handle võib abrasiivlindi vahetuse sooritada mõne sekundi jooksul, ilma mingi tööriista või võtmete vajaduseta, mis teeb lindi vahetamise ülesande – lihtsaks. Soovi korral võib teha lindi vahetamise süsteemi lindi pneumaatilise pingutuse abil.

Lindi seire: Lindi suuna reguleerimine on lihtne ja annab võimaluse lindi positsiooni õigeks reguleerimiseks. Masinal lindi laiusega 300 mm toimub lindi positsiooni seire automaatselt pneumaatilise kõikumiste süsteemiga.

Reguleerimiskõrgus: Tööpinkidel võib rihma pingutamine olla individuaalne, kompenseerida. Iga abrasiivüksus on sõltumatu rulliga töötlemiskõrguse, surve metallile, lihtsaks häälestamiseks. Peeneks ja täpseks materjali lihvimiseks võimaldab tööpink reguleerimist kuni 1\10 mm. Valikuna võib seada elektroonilise programmeerimise.

Automaatne reguleerimine: soovi korral saab töötlemiskõrguse reguleerimist näidata ekraanil, mis määrab iga jaama kõrguse automaatselt, säästes aega ja lühendades tootmisprotsessi

Kummirullid: Kontaktrull: SH 70. Tööpink FG on varustatud suure vastupidavusega rulliga kontakti ja surve jaoks Iga lindi või harja üksus on 2 surverulliga, hoides materjali paigal. Teisi otstarbeid võib kasutada vajaduse korral.

Lintkonveier: Valmistatakse libisemisvastasest materjalist, mis tagab materjali nakkumise. Standardne kiirus 5 või 10 m/min, võib muuta tellija soovil. Konveieri lindi kiiruse regulaatorit pakutakse kiiruse suurendamiseks 2 kuni 15 m/min.

Kõrgus/Paksus: mitme lindiga tööpinkidel võib surve individuaalselt kompenseerida. Iga abrasiivjaam on oma sõltumatu hoovaga kergeks töötlemistaseme reguleerimiseks, avaldades materjalile rohkem või vähem survet. See sisaldab sõltumatut paksusmõõturit, lugedes 1/10 mm lihvimise korrektseks ja täpseks kontrollimiseks. Valikuna võib reguleerimine olla elektrooniline.

Автоматическая регулировка высоты: По запросу регулятор толщины может быть определена на экране «touch screen» где можно установить толщину на каждую ленту автоматически, экономя время и сокращая производственный цикл.

Juhtimispaneel: Juhtimise kontrollpaneelil võite juhtida tööpingi kõige tähtsamaid funktsioone. See kontrollpaneel sisaldab endas ampermeetreid lihvimise ja kõrguse kontrolliks. Paneelil asuvad: lindi stardinupp, ampermeetrid lindi kontrolliks, peatamisnupp.

Touch Screen ja automaatne kõrguse reguleerimine (valikuvõimalus): Soovi korral võib kõrguse reguleerimist seada ja kontrollida puutetundliku ekraaniga, millel võib seada iga lindi kõrguse automaatselt, säästes aega ja lühendades tootmistsüklit.
Ekraanil näidatakse ka: individuaalsed operatsioonid igal lindil (sisse-/väljalülitatud), konveierlindi kiirus. See ekraan näitab ka töötundide statistikat ja arvu ning funktsioonide kogumit. Kontrollpaneel eemaldatakse tööpingist kaugemale lihvimisoperatsioonide lihtsamaks kontrollimiseks.

Filtreerimissüsteemi ja pumba funktsioneerimine: Võimalikud on erinevad valikud pumbaga (tarnitakse standardlahenduses), pneumaatiline diafragma topeltpump või sõltumatu filtreerimissüsteem automaatse filtreerimispaberi etteandmisega. Valikud FG053, FG054 ja FG055.
Filtreerimissüsteem – sõltumatud tööpingiga FWG ühendatud seadmed. Must vedelik suunatakse süvendisse (1), mis jaotub osadeks (2). Pärast järk-järgulist mustuse kogunemist, mis raskendab filtreerimist (3), tõuseb veetase, mis tõstab ujukeid, aktiveerides mikrolüliti (4). Reduktori (5) kontroll viib liikumisse kasutatud kanga, mis kogutakse vastavasse renni (6). Puhastatud vedelik läheb kogumiskonteinerisse (7) ja antakse uuesti ette elektripumba abil.

Tehniline teave:

Töövõimalused mm 150*100 (laius ja paksus-kõrgus)
Vertikaalse lindi mõõt mm 150*2000
Horisontaalse lindi mõõt mm 100*2000
Vertikaalne lindimootor KW 5.5
Horisontaalne lindimootor KW 4
Abrasiivlindi kiirus m/sek 20 (inverteri võimalus valikus 7 – 25 m/sek)
Konveierilindi kiirus /sek 5 – 10 (nõudmisel 4 – 15m/sek)
Kontaktrull mm 130 mm ( standard)
Tööpingi mõõt ja kaal 5600*2050*2250, 3800kg

1500*2550*700, 250 kg (filtreerimissüsteem)