SVS Grupp on 2003-ndal aastal asutatud ettevõte, mis on tänaseks läbi teinud kiire arengu. Ettevõtte tegevusalaks on metallitöötlusseadmete müük, samuti pakume seadmete hoolduse- ja remonditeenust.

Meie ambitsioonika meeskonnaga on oodatud liituma tehnilise taibu ja aktiivse ellusuhtumisega

MÜÜGIESINDAJA

Tööülesanded:

  • Olemasolevate klientide teenindamine ja kliendisuhete hoidmine
  • Uute klientide otsimine, toodete aktiivne müük
  • Hinnapakkumiste ja tellimuste koostamine
  • Klientide külastamine
  • Osalemine messidel

Omalt poolt pakume:

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • Palk: põhipalk+tulemustasu
  • Töötamist sõbralikus kollektiivis
  • Arenemisvõimalust
  • Töö aeg: 8.00-17.00
  • Asukoht: Tallinn, Sepise 5

Kandideerimisel saata CV koos palgasoovi ja eelneva motivatsiionikirjaga aadressile: info@svsmet.ee

Nõudmised kandidaadile:

  • Eelnev müügitöö kogemus antud valdkonnas
  • Hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine
  • Eesti, vene keele oskus heal tasemel ja inglise keele oskus kesktasemel
  • Tahe teha tööd, mis nõuab tehnilist taipu
  • Õppimis – arenemisvõimet
  • B-kategooria autojuhiluba
  • Võimalus käia töölähetustel

Kasuks tuleb:

  • Erialene kõrgharidus
  • Töökogemus metallitöötlemise erialal