Tähelepanu!

01/01/2020 SVS Machines & Service OU avab Eesti esimese oma näidistesaal-müügisalong aadressil: Saha tee 18R (Vahe tee 29), Loo, Harjumaa, 74201 Eesti, kus esitatakse metallitööstuse tootmise komponendid ja seadmed ning automaatsed ladustamissüsteemid, mis valmistatud Itaalias!

Näidistesaalis esitatakse kõige populaarsemad masinad, mis on nõutavad nii Balti turul kui ka EL-i riikides: frees-, trei-, puur-, lihvimis ja poleerimis pingi jne.

Võite isiklikult tunda meie esindatavate seadmete usaldusväärsust. Meie insener näitab teile mitmesuguste metallide töötlemisvõimalusi. Vajadusel saate esitada oma materjalid, et kontrollida, kuidas neid meie masinates töödeldakse, valida sobiv tööriist ja režiimid. Masinate ja mudelite valik muutub perioodiliselt.

MEIE EELISED:

· Uskumatu varustuse kogu igale maitsele ja vajadusele;

· Kohandame Teie ideed ruumi planeerimisel ja sobiva eelarvega;

· Seadmete kõrge kvaliteet ja pikk kasutusiga;

· Võimalus seadmeid otse vaadata ja valida, külastades meie näidistesaali – müügisalongi.

·

KÜLASTAGE MEIE NÄIDISTESAALIT JA OSTMISEL SAATE SOODUSTUST!

Lisaks varustuse valikuga tutvumisele pakume teile videomaterjale, mis demonstreerivad töötavaid seadmeid, samuti maitsvat kohvi ja näomaske isikukaitseks.

Kõik saavad veenduda ja isiklikult näha pakutavate toodete paigaldamise lihtsust ja mugavust. Siin saate valida varustuse mis tahes ülesande täitmise jaoks ja erineva eelarve suurusega ning kogenud spetsialistid vastavad kõigile Teie küsimustele.

Külastusgraafikut arutatakse iga kliendiga individuaalselt, välistades seega suure hulga inimeste võimaluse koguneda müügisalongis.

Tulge ja veenduge ise!