Veejuga lõikamine

StM — juhtiv hüdroabrasiivsete lõikamissüsteemide tootja.
StM on juhtiv 2D ja 3D hüdroabrasiivsete lõikamissüsteemide tootja ja tarnija nii Venemaa kui ka rahvusvahelistel turgudel. Juba üle 25 aasta jooksul, pidevalt täiustades, katsetades, kasutades ja rakendades uuenduslikke tehnoloogiaid, oleme pakkunud uusi lahendusi erinevate materjalide töötlemiseks: metall, alumiinium, teras, plast, kivi, klaas, komposiit- ja muud materjalid. Meie tootmisüksused asuvad Ebenis (Austria) ja Schweinfurtis (Saksamaa).

StM-seadmete juhtpositsiooni põhjused:
• meie toodangu suur kliendikesksus;
• hüdroabrasiivse lõikamistehnoloogia pidev täiustamine;
• üksiklahenduste tõhusus;
• ainulaadsed ja töökindlad tehnoloogiad, mis võimaldavad hüdroabrasiivse joa jõudu kasutada tööks peaaegu kõigi materjalidega;
• maksimaalne tootlikkus, ülim lõiketäpsus.

 

Teenindus

STM, mida esindab SVS Machines & Service OÜ, pakub oma klientidele mitmesuguseid teenuseid, mis on vajalikud abrasiivsete lõikeseadmetega mugavaks ja tulemuslikuks tööks. Pakutakse toiminguid nii töö algetappides kui ka juba töötavate seadmete kasutajatele.

 

Abrasiivse lõikamise õppeprogramm STM-is (hüdroabrasiivses lõikesüsteemis)

Spetsialistikoolitus veejoaga lõikamisseadmetega töötamiseks sisaldab sissejuhatust kõrgsurvetehnikasse, surve tekitamise ja joa moodustamise tehnoloogiat, seadmetega töötamise ohutusmeetmeid, CAD-süsteemide (automaatne projekteerimissüsteem) tööd, CAM-i automaatne modelleerimissüsteem), samuti kõigi hõlmatud komponentide tehnohooldust. Kursuse jaoks vajalik aeg – 2 päeva. Kursusel osalejate max arv – 5 in.

Kursus näeb ette spetsialisti väljaõppe, kes teostab töid vahetult, ja sisaldab kõiki talle vajalikke nüansse edasistes tegevustes, millest on igal ajal kasu.

 

Paigaldus ja käikuandmine

STM-seadmete ostmisel on ettevõte oma klientidele saatjaks, tagades õige paigalduse ja katsetused, mis hõlbustab oluliselt töö algetappe.

Seadmete paigaldamine ja kasutuselevõtt hõlmab: süsteemi täielikku paigaldamist kliendi asukohas, sealhulgas pumpa lõikepeaga ühendavate kõrgsurvetorude ühendamist. Pärast paigalduse lõppu toimub testimiseks kokkupandud süsteemi proovikäivitus. Paigalduse ja testkäivituse üldaeg – 2 päeva.

 

STM-i klientide teenindamine

STM Stein-Moser GmbH-s on ette nähtud kasutajatugi mitmesuguste teenuste abil igas tööetapis.

Klienditeenuse tugi pakub abi telefoni teel, samuti veebipõhist tuge TeamViewer-kaugteenindussüsteemi kaudu. Kui sellisest abist ei piisa probleemi lahendamiseks, saadab klient probleemi kirjeldava kirjaliku taotluse. Meie tehnik saabub kohapeale appi 2 tööpäeva jooksul. Laupäev ja pühapäev on teenusetoel puhkepäevad, kuid need võidakse vajadusel lisada kliendiga erilepingusse hooldustööde tegemiseks.

 

Varustamine ja remont

STM, mida Baltimaades esindab SVS Machines & Service OÜ, tagab tööks, remondiks ja kvaliteetseks tehnohoolduseks vajalikud tarned.

Laost saab alati tellida kulumaterjale ning seadmete remondiks ja hoolduseks vajalikke varuosi.