Lehe laserlõikamine

Laserlõikepinkide omadused ja eesmärk

Kõik kaasaegsed seadmed metallide töötlemiseks on kõrgtehnoloogilised ja effektiivsed. Tänu kõige produktiivsemate seadmete kasutuselevõtule, paksemate toorikute lõikamine võtab lasermasinatel vaid mõne sekundi.
Lehtmetalli paksus on laserlõikeseadmete valiku ja hindamise peamine kriteerium. Meie ettevõte pakub erinevaid mudeleid, alates eelarve tasemest kuni võimsate laserlõikamismasinateni kuni 25 mm paksuste lehtede jaoks. Nii suudavad nad katta 100% erineva paksusega keerukate lehtmetallist osade lõikamisülesannetest.

Kuidas valida sobiv lasermasin?

Turule ilmub kümneid uusi mudeleid, mis tekitavad ostmisel teatud raskusi. Iga tootja püüab oma toodet täiustada, seega on ostjatel palju kiusatusi oma praegused seadmed uute vastu välja vahetada.

Kui otsustate osta lasermasina, pöörake tähelepanu parameetritele:
• Lõikekiirus, mis peegeldab kõige paremini seadme effektiivsust.
• Lehe maksimaalne paksus. Teie ettevõte tegeleb tõsise metallitöötlemisega, seadmeid tasub osta “varuga”. Laserlõikepink, mis saab hakkama isegi kuni 30 mm paksuse terasega.
• Tooriku maksimaalsed mõõtmed. Oluline punkt on lõikamiseks kasutatud tooriku enda suurus. Pakume masinaid, mis on võimelised töötlema lehti mõõtmetega 1550×3150 mm kuni 10150×2550 mm.
• Juhtimise meetod. Tootmisliini juhtimiseks on seadmed varustatud nii integreeritud kui ka väliste terminalidega.
• Laserlõikuri tüüp. Kaks peamist laserlõikamistehnoloogiat on CO2 või kiudlaser. Teine võimalus on ökonoomsem ja energiasäästlikum ning võib kulusid vähendada kuni 50%.